İade Politikası

İnternet ve Telefon Üzerinden Verilen Siparişlerde İade Şartları:

 1. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. İade isteğinizin kabul edilebilmesi için ürünlerin orijinal kutusunda ve ambalajı bozulmamış olması gerekmektedir.
   
 2. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte, ürüne ait fatura aslının da tarafımıza mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
   
 3. Montajı yapılmış veya Montaj yapılmak için kesilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
   
 4. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti Kapı Şehri  tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise iade işlemlerinde kargo ücreti size aittir.

 

Dikkat Etmeniz Gereken Diğer Konular

 1. Ürünü teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslim almayınız. Hasar sigortası kapsamına girebilmesi için teslimatın yapıldığı gün 0212 723 7 723  Kapı Şehri Müşteri Hattı’nı aramanız ve durumu bize bildirmeniz gerekmektedir. Görevlendirdiğimiz kargo şirketi size tekrar ulaşacak ve ürünü sizden teslim alacaktır.
   
 2. Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmek isterseniz, iptal talebinizi Kapı Şehri Müşteri Hattı’na ( 0212 723 7 723 ) bildirmeniz yeterli olacaktır.
   
 3. Satışı yapılan ürünlerin garanti süreleri en az 2 yıldır. Bazı firmaların vermiş olduğu garantiler bu süreden daha uzun olabilir. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 

İnternet ve Telefon Üzerinden Verdiğiniz Siparişlerde Değişim Süreci

 1. Fiş veya fatura olmaksızın değişim yapılamamaktadır. Garanti belgesi değişim ve iade için yeterli değildir. Fatura firma ismine kesilmiş ise; iade faturası gerekmektedir.
   
 2. Değişimi yapılmak istenen ürünün eksiksiz, orijinal kutusunda ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün orijinal ambalajı açılmış ancak kullanılmamış ise, ürünün ve ürüne ait aksesuarların zarar görmemesi, ayıpsız ve kusursuz halde olması durumunda değişim işlemi başlatılabilir. İnternet alışverişlerinde muhakkak ürünün kargo şirketinin taşıyabileceği bir paketleme ile teslim edilmesi gerekmektedir.
   
 3. İade ve değişimi onaylanan ürünlerin mutlaka “demonte” halde kargo şirketine teslimi gerekmektedir.
   
 4. Servis garantisi altında olan ürünler ancak “servis raporu” dahilinde değiştirilebilmektedir.
   
 5. Ürün değişimlerinde ancak; faturanızda yer alan ürünün gönderimi yapılabilir; renk, model değişikliği talebiniz, için iade işlemleri başlatılacaktır.
   
 6. Özel sipariş ürünlerinde; değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır.
   
 7. Internet ve telefonla sipariş kanalı aracılığıyla aldığınız ürünlerin iade veya değişimleri mağazalarımız tarafından yapılmamaktadır. Talepleriniz için Kapı Şehri Müşteri Hattı’na 0212 723 7 723 numaralı telefondan ulaşarak işlemleri başlatabilirsiniz.